افتتاحیه فروشگاه اینترنتی یارتجهیز

افتتاح فروشگاه یار تجهیز

 

وبسایت و فروشگاه اینترنتی یارتجهیز با لطف و یاری خدا آغاز به کار کرد. پیشرفت روز افزون جوامع و نوسازی ساختمان ها و صنایع مختلف باعث افزایش نیاز مصرف کنندگان به تجهیزات مختلف می گردد. از طرف دیگر عدم آگاهی کافی از این تجهیزات و لوازم ، اعم از آگاهی های فنی و آگاهی از لوازم و تجهیزات موجود در بسیاری از موارد باعث صرف هزینه های گزاف برای جامعه می شود. این هزینه ها صرفا به هزینه های مالی خلاصه نشده و می تواند شامل صرف زمان زیاد، مصرف انرژی و عدم کارایی مناسب دستگاه ها باشد. برخی از این موارد هزینه هایی است که به خود فرد خلاصه می شود ولی مواردی مثل مصرف انرژی به فرد محدود نشده و به جامعه تحمیل می گردد. بنابراین افزایش سطح اطلاعات برای انتخاب دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز برای مصارف خانگی و صنعتی برای جامعه از واجبات می باشد.

بنابراین لازم دیدیم تا برای ارتقای سطح کیفی خرید، اقدام به تاسیس و افتتاح فروشگاه یار تجهیز کنیم. در این راه با همکاری شرکت های معتبر و متخصصان و کارشناسان مجرب می کوشیم تا بتوانیم نیاز مخاطبان گرامی را برطرف نماییم.

این فروشگاه اینترنتی در زمینه تجهیزات تهویه مطبوع شامل انواع کولرگازی و اسپلیت، داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل، پکیج و رادیاتور، سیستم اسپلیت مرکزی VRF، هواساز ها و دستگاه های تصفیه هوا، انواع پمپ ها و … در خدمت مخاطبان گرامی می باشد.همچنین تجهیزات صنعتی، لوازم و تجهیزات نصب و راه اندازی انواع سیستم ها و … به زودی در معرض فروش قرار خواهد گرفت.

بنابراین مخاطبان این فروشگاه از خریداران فردی که محصول را برای مصرف شخصی خریداری می کنند، تا تامین کنندگان محصولات تاسیساتی شرکت ها یا پروژه های ساختمانی بزرگ و نصابان و متخصصان تاسیساتی را شامل می شوند.

بدون شک در راستای پیشبرد اهداف این فروشگاه، نیاز به همکاری متخصصان و شرکت های معتبر در زمینه تامین کالا، انجام خدمات، تولید محتوا و کارشناس های فروش گرامی خواهیم داشت.

لذا جهت درخواست همکاری از شما تقاضا داریم با استفاده از اطلاعات صفحه تماس با ما، در رسیدن به این اهداف این مجموعه با ما سهیم باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *